Postaw na doświadczenie Grupy Rankit.pl w usuwaniu niepochlebnych uwag, treści, wpisów i komentarzy z internetu. Zadbaj o swój wizerunek w sieci! Niekorzystne opinie Negatywne opinie o spółkach, usługach czy materiałach niezwykle niekorzystnie wpływają na wizerunek w Internecie, a co za tym idzie mogą znacząco utrudnić prowadzenie działalności oraz zdobywanie kolejnych klientów. Zwykle działania takie robione są przez konkurencyjne firmy, które oczerniając wizerunek naszej działalności próbują uzyskać klientów. Na szczęście są niezawodne środki na walkę z niechcianymi wpisami.

Nasze doświadczenie pozwala nam zaoferować kompletną pomoc, na którą składa się monitoring internetu w zakresie rozpoznawania oraz nadzorowania niepochlebnych komentarzy i treści na temat instytucji w Polsce, likwidowanie lub ukrywanie krytycznych komentarzy i dbanie o ochronę wizerunku marki w sieci. Nie raz spotkałeś się niewątpliwie z złymi komentarzami o poszczególnej instytucji albo jej usługach. Rozwijając działalność, także jesteś narażony na tego gatunku niepokojące sprawy, gdy po wpisaniu nazwy Twojej firmy w wyszukiwarce na głównych pozycjach pokazują się złośliwe, znieważające dobre imię i klasę usług artykuły. Nasze kompleksowe nastawienie i doświadczenie pozwoli zaoferować usługę na którą składa się nie jedynie usuwanie i depozycjonowanie złych opinii, lecz także SEO, buzz i content marketing lub copywriting.

Warto dopilnować o korzystny wizerunek w sieci bowiem Internet jest centralnym miejscem, gdzie możliwi klienci będą szukali o nas wiadomości, a złe lub pozytywne informacje które przeczytają na renomowanych stronach przeważnie decydują o zleceniu nam usługi czy zakupie towaru.

Reklamy